Český strakatý pes - štěňata - vrh A 
ŠTĚŇÁTKA UŽ MAJÍ SVÉ NOVÉ PÁNÍČKY - PŘEJEME JIM HODNĚ ŠTĚSTÍ V ŽIVOTĚ 💚

Vrh A - štěňátka už mají jména

14.8. 2023

10.8. 2023

Štěňátka jsou na světě :-)

Dnes 8.8. během odpoledne a večera Innez přivedla na svět 6 strakatých štěňátek. Všechna vypadají k světu a Innez to zvládla statečně. Všechna štěňata jsou krátkosrstá a celkem máme 4 hnědobílé a 2 černobílé. Narodili se tři fenky a tři pejsci, fotbalovou terminologií je to plichta :-)

Fenky jsou všechny hnědé a dostaly jména: AIKA, AYLA, AIWA.

Pejsci jsou dva černí, ti se jmenují ANDY a ARTY a hnědý brácha dostal jméno ARAMIS. Tak nám držte palce ať nám pěkně sílí a rostou!


Innez čeká 6 štěňat

23.7. jsme byli na kontrolním rtg vyšetření a dle posouzení snímku veterináři čeká Innez 6 potomků. Přibližný termín porodu vychází mezi 1. -7.8. 2023. A teď už jen, aby vše dobře dopadlo a vše jsme s Innez ve zdraví zvládli. Děkujeme všem zájemcům, kteří emailem potvrdili svůj zájem o štěňata, ozveme se hned, jak budou na světě. Držte Innezce palce :-)

Ultrazvuk potvrdil březost

Potvrzeno: Ultrazvukové vyšetření prokázalo březost u naší INNEZ (BRIZA). Termín porodu vychází na 3.8-7.8.2023.

Přijímáme předběžné rezervace na štěňata. Žádáme zájemce, aby nám o sobě něco napsali, či sdělili telefonicky. Zajímá nás zejména kde by štěně vyrůstalo, (dům, byt, zahrada), případně zda jde do rodiny s dětmi, jestli máte zkušenosti s chovem psů, zda máte zájem o pejska či fenku atp...Innez nese vlohy pro hnědou barvu, otec štěňat je hnědý a tak se mohou narodit jak štěňata hnědožlutobílá, tak černožlutobílá krátkosrstá.

Předpokládaný odběr štěňat: konec měsíce září